Яка річ для Климка була особливо дорогою («Не брали її ні дощі, ні сніг, ані сонце») і мала символічне значення: а) шапка; б) скринька; в) хустинка; г) діжурка. У якому творі В.Симоненка яскраво постає проблема індивідуальност...

Яка річ для Климка була особливо дорогою («Не брали її ні дощі, ні сніг, ані сонце») і мала символічне значення: а) шапка; б) скринька; в) хустинка; г) діжурка. У якому творі В.Симоненка яскраво постає проблема індивідуальності та натовпу: а) «Ти знаєш, що ти – людина?»; б) «Перехожий»: в) «Гей, нові Колумби й Магеллани…»; г) «Лебеді материнства». 5. Розповідь у повісті «Блакитна дитина» ведеться від імені: а) хлопчика Толі; б) брата головного героя Сергійка; в) матері Толика; г) учительки Толика.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яка річ для Климка була особливо дорогою («Не брали її ні дощі, ні сніг, ані сонце») і мала символічне значення:  г) діжурка. У якому творі В.Симоненка яскраво постає проблема індивідуальності та натовпу:  б) «Перехожий»: 5. Розповідь у повісті «Блакитна дитина» ведеться від імені:  а) хлопчика Толі;