Яка риса романтичного твору виявляється у цих рядках: "Хотів би жити знов у горах Дитям безжурним як колись..." А) Романтичний розрив між дійс...

Яка риса романтичного твору виявляється у цих рядках: "Хотів би жити знов у горах Дитям безжурним як колись..." А) Романтичний розрив між дійс...Яка риса романтичного твору виявляється у цих рядках: "Хотів би жити знов у горах Дитям безжурним як колись..." А) Романтичний розрив між дійсністю та ідеалом Б) Правдиве зображення соц.конфліків В) Дотримання правила ""трьох єдностей" Д) Оптимізм , віра в майбутнє
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю больше всего подойдётА