Яке речення потребує редагування  і чому. а) Учні нашого класу провели канікули весело і різноманітно. б) У Сергія в акваріумі вже рік живуть золоті рибки. в) Після обіду сестричка помила чашки, тарілки, виделки. г) На присади...

 Яке речення потребує редагування  і чому. а) Учні нашого класу провели канікули весело і різноманітно. б) У Сергія в акваріумі вже рік живуть золоті рибки. в) Після обіду сестричка помила чашки, тарілки, виделки. г) На присадибній ділянці ростуть картопля й овочі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гадаю, що це речення: г) На присадибній ділянці ростуть картопля й овочі. Бо ж картопля - то є овоч, виходить "ростуть овоч і овочі").