Яке з наведених положень не стосується Пересопницького Євангелія а) перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовою. б) надруковано в друкарні Івана Федорова. в) на ньому Президенти України присягають на вірні...

Яке з наведених положень не стосується Пересопницького Євангелія а) перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовою. б) надруковано в друкарні Івана Федорова. в) на ньому Президенти України присягають на вірність народу України. г) створене з ініціативи українських шляхтичів-протестантів.срочно треба
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а) перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовою.