Яке закiнчення  у словi гiлка , разом , охайно,  букет, орбiта , екзамен, легкий , опера , зухвало, ваза,  земляк, увечерi, мляво, армiя , уважно?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гiлка, орбiта, опера, ваза, армiя - закінчення -а (-я в останньому слові рядка).  Разом, охайно, зухвало, увечерi, мляво уважно  - закінчення немає, бо незмінні слова.  Букет, екзамен, земляк - закінчення нульове. Легкий - закінчення -ий.