Які члени речення  називають однорідними.які розділові знаки ставляться з однорідними членами?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однорідні члени речення - це слова, що відповідають на одне й  те ж саме питання і відносятся до одного й того ж слова в реченні. розділові знаки ставляться: з'єднані повторюваним сполучником і...і(й...й), та..та, ні...ні, то...то, не...не, чи...чи. з'єднані протистаними сопучниками: а, але, проте, зате, та, хоча, з'єднані парними сполучниками: як...так, як не...то, нетільки...а й.  з'єднані приєднаними сполучниками: і, а, а тfкож, ще, й, а то й...