Які держави з найбільшою кількістю населення мають значніконтрасти в густоті населення на своїй території. З чим це пов'язано?

Які держави з найбільшою кількістю населення мають значні контрасти в густоті населення на своїй території. З чим це пов'язано?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Китай - країна з найбільшою густотою населення. Тому що велику площу країни займають  гори, а на дуже малій теріторії проживає більше 1 млн. населення