Які дивовижні звуки нашої рідної мови!Які вони мелодійні й милозвучні!Кожен звук її ніби малює собою цілу картину.Він створює свої шедеври не тільки в нашій мові,а й у голосах природи(За Дмитром Ревуцьким) продовжити текст,вико...

Які дивовижні звуки нашої рідної мови!Які вони мелодійні й милозвучні!Кожен звук її ніби малює собою цілу картину.Він створює свої шедеври не тільки в нашій мові,а й у голосах природи(За Дмитром Ревуцьким) продовжити текст,використовуючи займенники
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вони дають зрозуміти красу природи. Описуючи її дивовижність.