Які є генеративні органи у мохів папоротей і покритонасінних будь ласка швидко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Генеративні органи покритонасінних рослин — квітки, за рахунок яких формуються плоди з насінням, вони забеспечують статеве розмноження. Від них в процесі еволюції відбулися багатоклітинні генеративні органи вищих рослин - антеридии і архегонії. У вищих спорових рослин (мохів, папоротей, хвощів і плаунів) антеридии представляють собою невеликі овальні або кулясті тільця, одягнені зовні безплідними клітинами, в яких утворюються рухливі сперматозоїди