Які міста-держави зміцніли як торгівельні республіки на Апеннінському півостріві в 14-15 ст.? а)Венеція,Генуя,Флоренція б)Арагон ,Кастилія ,Португалія в)Данія ,Швеція ,Норвегія г)Англія .Ірландія .Шотландія

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Які міста-держави зміцніли як торгівельні республіки на Апеннінському півостріві в 14-15 ст.? а)Венеція,Генуя,Флоренція