Які особливості скелету птаха забезпечують їх пристосування до польту? СРОЧНО!!!!! СРОЧНО!!!! ДАЮ 30 БАЛОВ СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кістки скелета тонкі, міцні, в трубчастих кістках є повітряні порожнини, які полегшують їх масу. Череп утворений повністю зрощений, без швів, кістками. Всі відділи хребта (крім шийного) і без листя. Грудина у літаючих птахів з виступом попереду - кілем, до якого прикріплюються потужні літальні м'язи. У скелеті задніх кінцівок розвинена довга цівка, що збільшує довжину кроку птаха.