Які перетворення еннргії відбуваються під час роботи гідроелектростанції

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відбувається перетворення механічної енергії в електричну. Якщо детальніше то потік води, проходячи через лопасті турбіни заставляє крутитись ротор цієї турбіни, що являє собою постійний магніт, таким чином магнітне поле діє на обмотку, а так як ротор крутиться тобто магнітне поле змінюється, створюється змінний струм. Більш детально можете прочитати про змінний струм, принцп роботи електродвигунів, а також електромагнітні явища і на основі, яких явищ це все відбувається.