Які речі українці прикрашають вишивкою для чого? надо напісать текст

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                   Українські вишивки Українці здавна любили прикрашати рушниками сорочками, скатертини. Кожен край  пишався своїми візерунками, кольорами. Вишиванням займалися жінки.  Особливо поважно ставитись до вишивки молоді дівчата. Вони прикрашали своє вбрання , дарували коханим вишиті рушники. Кольори на вишивці мали символічне значення і візерунки теж. Поширеними є такі кольори : червоний та чорний.