Які сенсорні системи допомагають сліпим людям орієнтуватися у навколишньому середовищі? Як це їм вдається?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Какие сенсорные системы помогают слепым людям ориентироваться в окружающей среде? Как это им удается?
Гость
Сенсорна організація особистості - це рівень розвитку окремих систем чутливості і можливість їх об'єднання. Сенсорні системи людини - це її органи почуттів, як би приймачі його відчуттів, у яких відбувається перетворення відчуття в сприйняття.Будь-якому приймача притаманна певна чутливість. Якщо ми звернемося до тварини світу, то побачимо, що переважний рівень чутливості будь-якого виду є родовою ознакою. Наприклад, у кажанів розвинена чутливість до сприйняття коротких ультразвукових імпульсів, у собак нюхова чутливість.Головна особливість сенсорної організації людини - це те, що вона складається в результаті всього його життєвого шляху. Чутливість людини дана йому при народженні, але розвиток її залежить від обставин, бажання і зусиль самого людини.