Які три продути продукти є основою щоденного раціону здоровогохарчування і відповідають першим трьом складникам піраміди здорового харчування.Будь ласка!!!!!!!!!!!А.зерновіБ.фруктиВ.м'ясоГ.молочніД.овочі

Які три продути продукти є основою щоденного раціону здоровогохарчування і відповідають першим трьом складникам піраміди здорового харчування. Будь ласка!!!!!!!!!!! А.зернові Б.фрукти В.м'ясо Г.молочні Д.овочі
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
молочні, мясо та овочі