Які уроки тобі подобаються найбільше напиши про це текст розповідь (5-7)речень
Ответ(ы) на вопрос:
Вибач але я не знаю твого улюбленого уроку і напишу про математику. Математика мій улюблений урок. Він такий цікавий та різноманітний. До математики треба дуже багато розуму. А розум є у кожного. Його просто треба розвивати. Уроків дуже багато улюблених не улюблених, але всі уроки нас вчать по своєму. Математика найкраща!
Мій улюблений урок Українська Мова.Я дуже люблю Українську мову. Вона мелодійна,мяка, добра. Дуже важливо знати , як правильно написати будь-яке слово. Бо без знання української мови нічого не прочитаєш і не зможеш спілкуватися. Тому я люблю і вчу українську мову.