Які видозмінені пагони використовуються у вас вдома? розкажіть про їх використання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну наприклад цебульби картоплі, адже бульба картоплі має видозмінені підземні корені ,     а також ще суниця має видозмінені підземні і підземні пагони. Суниця має вуса, які вкорінюються у вузлах і дають початок новим рослинам, тобто суниці використовують для вегетативного розмноження вусиками.   шось тіпа такого