Які з факторів ризику виникнення серцево-судинних захворювань наявні у вашому житті?що ви можете зробити щоб уникнути впливу цих факторів?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фактори риска Употрибление вредной пищи и мало подвижный образ жизни Что делать? Употреблять здоровую пишю и заниматся спортом одним словом вести здоровый образ жизни