Які з наслідків Великих географічних відкриттів,на вашу думку,є найважливішим?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-перше, це нові землі. Великі географічні відкриття зламали довговічну теорію, що за Тихим та Атлантичним океанами кінець світу. Як виявилось, окрім Євразії та Південної Африки є ще доволі багато земель. По-друге, це нові народи. Гордовливим європейцям видалася можливість познайомитись з новим етносом, з його традиціями та релігією. Але жадібні колонізатори почали винищувати місцеве населення та його культуру. Хоча все ж до наших часів залишились деякі історичні пам ятки індейців Америки та туземців Океанії.