Яким транспортом тобі доводилося користуватися?Напиши про це текст-розповідь (5-6 речень)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені доводилось користуватися автобусом, тролейбусом та маршуткою. Більш за все я люблю автобус тому, що він дуже комфортний. Там завжди м'які сидіння. Я дужелюблю автобус і хочи щоб кожний побував на ньому. А ви їздили автобусом?