Якими були наслідки відбудови промисловості в Україні в 1945-на початку 1950-х років? а) повернення провідного місця паливно-енергетичної бази СРСР б) досягнення конкурентоспроможності промислової продукції в) здобуття повної с...

Якими були наслідки відбудови промисловості в Україні в 1945-на початку 1950-х років? а) повернення провідного місця паливно-енергетичної бази СРСР б) досягнення конкурентоспроможності промислової продукції в) здобуття повної самостійності у вирішенні економічних питань г) створення сприятливих умов для здобуття іноземних інвестицій
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант а) - повернення провідного місця паливно-енергетичної бази СРСР.