Який художній прийом використано у строфі?Чи не той то хміль,що коло тичин в'ється? чи не той то Хмельницький,Що з ляхами б'ється?антитеза паралелізм анафора чи епітет? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО

Який художній прийом використано у строфі? Чи не той то хміль, що коло тичин в'ється? чи не той то Хмельницький, Що з ляхами б'ється? антитеза паралелізм анафора чи епітет? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
70%, що паралелізм. Але краще дізнатись на всі 100%!!! Удачі!