Який художній прийом використав Іван Франко в такому реченні: «Немов огонь, пущений по скошеній сіножаті, повзе покіс за покосом і злизує копицю сухого сіна за копицею, — так тухольці спихали монголів з одного становища за друг...

Який художній прийом використав Іван Франко в такому реченні: «Немов огонь, пущений по скошеній сіножаті, повзе покіс за покосом і злизує копицю сухого сіна за копицею, — так тухольці спихали монголів з одного становища за другим у воду, в холодні обійми смерті»?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А почему на украинском ?Я помогла бы но не понимаю этот язык