Який модуль вектора індукції магнітного поля, якщо на прямий провідник завдовжки 20 см , у якому сила струму 1А, діє сила 1мН? Провідник розміщено перпендикулрно до лінії індукції поля.Какой Модуль вектора индукции магнитного п...

Який модуль вектора індукції магнітного поля, якщо на прямий провідник завдовжки 20 см , у якому сила струму 1А, діє сила 1мН? Провідник розміщено перпендикулрно до лінії індукції поля. Какой Модуль вектора индукции магнитного поля, если на прямой проводник длиной 20 см, в якомусила тока 1А, действует сила 1мН? Проводник размещено перпендикулрно к линии индукции поля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]l=20 [/latex] см = 0,2 м [latex]I = 1[/latex] A [latex]F = 1[/latex] мН = [latex]10 ^{-3} [/latex] Н [latex] \alpha =90 ^{o} [/latex] B - ? [latex]F = IBlsin \alpha [/latex] ,  [latex]sin90 ^{o} =1[/latex] [latex]B= \frac{F}{Il} [/latex] [latex]B= \frac{10 ^{-3} }{0,2} =0,005[/latex] Тл.