Який об'єм водню (н.у) можна добути при дії 0.2 моль цинку на розчин сульфатної кислоти?
Який об'єм водню (н.у) можна добути при дії 0.2 моль цинку на розчин сульфатної кислоти?
Ответ(ы) на вопрос:
0,2 моль Х л
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2n = 1 моль n = 1 моль Vm = 22,4 л/моль V = 22,4 л0,2 моль Zn - Х л Н21 моль Zn - 22,4 л Н2V(H2) = 0,2 * 22,4 / 1 = 4,48 л
Не нашли ответ?
Похожие вопросы