Якою має бути площа горохово-вівсяного поля, щоб "прогодувати" пару лисиць масою по 10 кг (вміст води становить 70%), якщо його продуктивність складає 500 г/м^2? Скільки мишей з'їдять лисиці,якщо маса однієї миші в середньому ...
Якою має бути площа горохово-вівсяного поля, щоб "прогодувати" пару лисиць масою по 10 кг (вміст води становить 70%), якщо його продуктивність складає 500 г/м^2? Скільки мишей з'їдять лисиці,якщо маса однієї миші в середньому дорівнює 20 г (вміст води- 60%)
Ответ(ы) на вопрос:
Суха речовина лисиці: 100% - 70% = 30%10 кг - 100%х кг - 30% х = (30 помн.на 10) :100 = 3 кгРослини поля - миші - лисиця.-----300 кг ------ 30 кг -----3 кг Для 2х лисиць потрібно: 300 помн. на 2 = 600 кг рослин.Sполя = 600 : 0,5 = 1200кв.м ( 500г = 0,5кг)Суха речовина миші становить 40%, (20 помнож. на 40) : 100 = 8 г.30кг = 30 000г; 30 000 : 8 помнох. на 2 = 7500(мишей).
Не нашли ответ?
Похожие вопросы