Якщо до кінців провідника прикласти напругу 30 В, то в ньому піде струм силою 2,0 А. Яку напругу потрібно прикласти до кінців цього провідника, щоб сила струму в ньому дорівнювала 800 мА?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] U_{1} [/latex] =30 В [latex] I_{1} [/latex] =2,0 A [latex] I_{2} [/latex] =800 мА= 0,8 А [latex] U_{2} [/latex] -? [latex]I= \frac{U}{R} [/latex] [latex] U_{1} = I_{1} R[/latex]  [latex] U_{2} = I_{2} R[/latex] [latex]R= \frac{ U_{1} }{ I_{1} } [/latex] [latex] U_{2} = \frac{ I_{2} U_{1} }{ I_{1} } [/latex] [latex][ U_{1} ]=[ \frac{A*B}{A} ]=B[/latex] [latex] U_{2} = \frac{0,8*30}{2,0} =12[/latex] В.