Якщо Максим купить 3 айстри,то у нього залишиться 14 грн,а якщо 5 таких самих айстр,то у нього залишиться 10 грн.Скільки коштує одна айстра?

Якщо Максим купить 3 айстри,то у нього залишиться 14 грн,а якщо 5 таких самих айстр,то у нього залишиться 10 грн.Скільки коштує одна айстра?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 гривні 14-10=4грн 4грн/2шт=2грн 2штвзято із 5-3
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы