Якщо Максим купить 3 айстри,то у нього залишиться 14 грн,а якщо 5 таких самих айстр,то у нього залишиться 10 грн.Скільки коштує одна айстра?
Якщо Максим купить 3 айстри,то у нього залишиться 14 грн,а якщо 5 таких самих айстр,то у нього залишиться 10 грн.Скільки коштує одна айстра?
Ответ(ы) на вопрос:
2 гривні
14-10=4грн
4грн/2шт=2грн
2штвзято із 5-3
Не нашли ответ?
Похожие вопросы