Якщо трудомісткість виробництва зменшити на 25 відсотків то продуктивність праці:А) збільшится на на 25 відсотківБ) зменьшится на 25 відсотківВ)збільшится більш ніж на 30 відсотківГ) зменьшится більш ніж на 30 відсотків

Якщо трудомісткість виробництва зменшити на 25 відсотків то продуктивність праці: А) збільшится на на 25 відсотків Б) зменьшится на 25 відсотків В)збільшится більш ніж на 30 відсотків Г) зменьшится більш ніж на 30 відсотків
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А) збільшится на на 25 відсотків