Яку довжину має мідний дріт перерізом 2 міліметра квадратних, якщо при напрузі 200в крізь нього протікає струм 2А.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]R = \frac{p * L}{S} [/latex] --------------------> l = [latex] \frac{R * S}{p} [/latex] R - сопротивление  S - площадь поперечного сечения ( 2 мм² ) ρ - удельное электрическое сопротивление ( для меди 0,017 Ом * мм² / м ) R = [latex] \frac{U}{I} [/latex] U - напряжение ( 200 В ) I - сила тока ( 2 А ) R = [latex] \frac{200}{2} [/latex] = 100 Ом  l = [latex] \frac{100 * 2}{0,017} [/latex] = [latex] \frac{200}{0,017} [/latex] = 11764,7 м