Яку масу має частина молекули ДНК, що кодує молекулу інсуліну, якщо відомо, що до складу цієї молекули входить 51 амінокислота , а середня молекулярна маса одного нуклеотиду дорівнює 345 а.о.м.(допоможіть, знаю що вона не така ...
Яку масу має частина молекули ДНК, що кодує молекулу інсуліну, якщо відомо, що до складу цієї молекули входить 51 амінокислота , а середня молекулярна маса одного нуклеотиду дорівнює 345 а.о.м.
(допоможіть, знаю що вона не така й складна але я щось не можу врубитися в суть цієї задачі)
Ответ(ы) на вопрос:
Спочатку необхідно знайти кількість нуклеотидів у амінокислоті. Оскільки амінокислота кодується триплетом нуклеотидів, то 51* 3=153, потім знаходимо масу 153*345=52785 а.о.м.