Яку найболючишу прикристь здобула мачуха докии в оповиданни гринчинка каторжна?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Докія ховалася від людей в садку, біля калини. Вона розповідала тій калині всі образи, як ображала її мати, та інші герої. Мачушіні діти підгледюючи це, розповіли матері. Мачуха схватила сокиру, і зрубала кущ калини. Приговорюючи, щоб вона тут не ховалась від роботи. Як Докія не просила і не молила, кущ був зрубаний.