Ыбырай әңгімелерінің тақырыбы: а) енбек ә) махаббат б) табиғат Ыбырайды бала күнінде кім тәрбиелеген? а) әкесі ә)ағасы б) атасы Ыбырай кай калада мектеп бітірген? а) орынбор ә) омбы б) аягоз Ы.Алтынсариннын өлендер мен әңгімел...

Ыбырай әңгімелерінің тақырыбы: а) енбек ә) махаббат б) табиғат Ыбырайды бала күнінде кім тәрбиелеген? а) әкесі ә)ағасы б) атасы Ыбырай кай калада мектеп бітірген? а) орынбор ә) омбы б) аягоз Ы.Алтынсариннын өлендер мен әңгімелер жинағы: а) Казак хрестоматиясы ә) Казак әліппесі б) Казак ертегілері
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ: 1.б 2.б 3.а 4.а