Yes,I can.is there a lot of snow every where? Yes, l have.Do you go to school during w.h No, l don't why do you like w.h КАК ЧИТАТЬ НА АНГЛЙИСКОМ?

Гость
Ес ай кэн.из зэр э лот оф сноу эвэри вэре? ес ай хэв .ду ю гоу ту скул даринг ноу ай донт вай ду ю лайық