Його автором є Дідусь Кенир. Під таким псевдонімом друкував свої байки й вірші для дітей. А) Іван Франко. Б) Леонід Глібов. В) Степан Руданський. Г) Євген Гуца...

Його автором є Дідусь Кенир. Під таким псевдонімом друкував свої байки й вірші для дітей. А) Іван Франко. Б) Леонід Глібов. В) Степан Руданський. Г) Євген Гуцало. Д) Борис Грінченко
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б)Леонід Глібов друкував свої байки й вірші під таким псевдонімом