Your guest bring you an old painting,which ou have always liked.As far as sheknows it's worthb nothing.A year later you find out that it is worth $ 100 000. what do you do?
Your guest bring you an old painting,which ou have always liked.As far as sheknows it's worthb nothing.A year later you find out that it is worth $ 100 000.
what do you do?
Ответ(ы) на вопрос:
Ваш гость приносит вам картину, которую всегда любил. Затем, он говорит что знает - она ничего не стоит. Через год вы узнаете, что она стоит 100000 долларов. Ваши действия?