З давніх-давен люди усвідомлювати значення переливання крові для організму. Уже в пам'ятках давнього Єгипту і Греції згадувалося про переливання крові. Папа Римський Інокентій VIII, занепопокоєний старінням, наказав влити собі ...

З давніх-давен люди усвідомлювати значення переливання крові для організму. Уже в пам'ятках давнього Єгипту і Греції згадувалося про переливання крові. Папа Римський Інокентій VIII, занепопокоєний старінням, наказав влити собі кров від юнаків. Результат виявився сумним: померли Папа і Юнаки. Чому? Будь-ласко, допоможіть!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Возможно юноши погибли в результате не достаточно обработаных инструментов либо большого количества взятой крови(скорее первое) Отец мог умереть по той эе причине- не оброботаные инструменты,либо из за несовместимости групы крови или рузусов(скорее второе)