З додаткових джерел (довідників хрестоманій Інтернет-ресурсів )дізнайся бшльше про значення бактерій і заповни таблицю "Роль бактерій у житті людини" Это задание по природе страница 171 задание Допоможуть Дорослі природа Т.В Ко...

З додаткових джерел (довідників хрестоманій Інтернет-ресурсів )дізнайся бшльше про значення бактерій і заповни таблицю "Роль бактерій у житті людини" Это задание по природе страница 171 задание Допоможуть Дорослі природа Т.В Коршевнюк
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я не понимаю твоего языка , учи русский