З двох людей, що посварилися, винен той, хто розумнiший подлежащие и сказумое

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це речення складне, сполучникове, складнопідрядне з неоднорідною підрядністю, складається з трьох простих речень.  У першому реченні (З ДВОХ ЛЮДЕЙ ВИНЕН ТОЙ) підмет ТОЙ, присудок ВИНЕН. у другому реченні (ЩО ПОСВАРИЛИСЯ) підмет ЩО, присудок ПОСВАРИЛИСЯ. у третьому реченні (ХТО РОЗУМНІШИЙ) підмет ХТО, присудок РОЗУМНІШИЙ.