З двох пунктів відстань між якими 40км одночасно в протилежних напрямках виїхали колісний і гусеничний трактори. швидкість колісного трактора 30км/год а гусеничного на 20км/год менша. через скільки годин відстань між тракторами...

З двох пунктів відстань між якими 40км одночасно в протилежних напрямках виїхали колісний і гусеничний трактори. швидкість колісного трактора 30км/год а гусеничного на 20км/год менша. через скільки годин відстань між тракторами буде 120 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
11 годин(правильний ответ)