З двох селещ одночасно назустріч один одногму вирушили велосипедист та пішохід.П?

З двох селещ одночасно назустріч один одногму вирушили велосипедист та пішохід.П??шохід рухався зі швидкістю 4,2км/год ,що в 2,5 рази менше,ніж селелищами ,якщо велосипедист і пішохід зустрілись через 1,5 год після початку руху
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДАНО V1 = 4.2 км/час - скорость пешехода  V2 = 2.5* V1 -  скорость велосипедиста в 2,5 раза больше T = 1.5 час - время встречи НАЙТИ S =? - расстояние между селищами РЕШЕНИЕ 1) V2  = 4.2 * 2.5 = 10.5 км/час - скорость велосипедиста 2) S = (V1+V2)* t( встр)  = (4,2 + 10,5) * 1,5 = 14,7*1,5= 22,05 км ОТВЕТ: Расстояние между пунктами 22,05 км