З двох сіл одночасно на зустріч один однуму вирушили пішохід і велосепедист . Швидкість пішохода 6км/год це становить Дві п'ятих швидкості руху велосипедиста через скільки годин після початку руху Вони зустрінуться якщо відстан...

З двох сіл одночасно на зустріч один однуму вирушили пішохід і велосепедист . Швидкість пішохода 6км/год це становить Дві п'ятих швидкості руху велосипедиста через скільки годин після початку руху Вони зустрінуться якщо відстань між селами 42 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S = v * t -формула пути ---------------------------------- Выражение: 42 : (6 : 2/5 + 6) = 2 1) 6 : 2/5 = 6 * 5/2 = 3 * 5 = 15 (км/ч) - скорость велосипедиста; 2) 15 + 6 = 21 (км/ч) - скорость сближения; 3) 42 : 21 = 2 (ч) - через 2 часа они встретятся. Ответ: через 2 часа.