З двох сіл одночасно назустріч один одному вирушили два пішоходи,швидкість першого пішохода дорівнює 5 км /год ,що становить 5/6 швидкості другого.через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо відстань між села...

З двох сіл одночасно назустріч один одному вирушили два пішоходи,швидкість першого пішохода дорівнює 5 км /год ,що становить 5/6 швидкості другого.через скільки годин після початку руху вони зустрінуться, якщо відстань між селами дорівнює 22 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5:5/6=6 км/ч скорость второго пешехода 5+6=11 км/ч   общая скорость пешеходов 22:11=2 ч Через 2ч пешеходы встретятся
Гость
1)5:5*6=6км/ч-скорость второго. 2)5+6=11км/ч-скорость сближения. 3)22:11=через 2 часа-они встретятся.