З двох сіл, відстань між якими дорівнює 13,3 км, одночасно вийшли назустріч один одному два пішоходи. Швидкість одного з них дорівнює 4,5 км\год, що становить 0,9 швидкості другого. Через скільки годин вони зустрінуться?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4,5:0,9=5км/ч скорость второго 4,5+5=9,5км/ч скорость сближения пешеходов 13,3:9,5=1,4часа -время через которое пешеходы встретятся