З двома словосполученнями (за вибором) склади й запиши речення: низьки хмари, сільский будинок, козацька пісня, ткацький верстак, грузьке болото

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли подорожуєш, головне не потрапити у грузьке болото. Як добре провести вихідні у сільському будиночку  в бабусі.
Гость
1)козацька пісня лунає з вуст чоловіка 2)сільский будинок височіє з поміж дерев