З кожної пари простих речень утворіть складні речення 1.Уранці небо сяяло ясною блакиттю.Надвечір захмарило й задощило 2.Якось ніби зненацька налетівхолодний вітер.Стало неспокійно й тривожно 3.Випогодилося На душі відразу ста...

З кожної пари простих речень утворіть складні речення 1.Уранці небо сяяло ясною блакиттю.Надвечір захмарило й задощило 2.Якось ніби зненацька налетівхолодний вітер.Стало неспокійно й тривожно 3.Випогодилося На душі відразу стало радісно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уранці небо сяяло ясною блакттю а, надвечір захмарила й задощило. Якось ніби зненацька налетів холодний вітер і, стало неспокійно й тривожно. Випогодилося а, на душі відразу стало радісно.