З одним именнником на вибир скади речення: Дощем,мячем, кущем,споришем;ричкою,годивницею,кашею,стежкою;гаем,дубом,оленем,другом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дощем була намочена травичка у саду, через це ми з другом намочили ноги. Сьогодні у школі стався казус:хлопці м'ячем розбили вікно в учительській. Моя матуся нагодувала мене смачною кашею.