З одним словом кожної колонки складіть і запишіть речення з одноріднімі членами. 1 Колонка: Зробити, згадати, зірветься, з'єднати, зсохнути, зрівняти, зігріти, зчистити, зцементувати. 2 Колонка: Сховати, сформувати, схвалити,...

З одним словом кожної колонки складіть і запишіть речення з одноріднімі членами. 1 Колонка: Зробити, згадати, зірветься, з'єднати, зсохнути, зрівняти, зігріти, зчистити, зцементувати. 2 Колонка: Сховати, сформувати, схвалити, спитати, скосити, стерти, спланувати, скріпити.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені довелося лише згадати правило і зробити наступне завдання.  Сьогодні мені залишилось спитати в мами про завтрашнє свято і спланувати свою роботу.