З одного міста в протилежних напрямках виїхали автомобіль й автобус. Автобус їха

З одного міста в протилежних напрямках виїхали автомобіль й автобус. Автобус їхав зі швидкістю 70 км/год, автомобіль — зі швидкістю 90 км/год. Яка відстань буде між ними через 3 год?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
70 км/час+90 км/час=160 км/час (скорость удаления друг от друга) 160 км/час*3 час=480 км (S=Vt) Ответ: через три часа между ними будет 480 км