З одного пункту в одному напряку одночасно вирушили два автомобілі. Один автомобіль рухався зі швидкістю 72 км/год , а другий 64 км/год. Через скільки годин після початку руху відстань між автомобілями становитиме 52 км?

З одного пункту в одному напряку одночасно вирушили два автомобілі. Один автомобіль рухався зі швидкістю 72 км/год , а другий 64 км/год. Через скільки годин після початку руху відстань між автомобілями становитиме 52 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72-64=8(км/ч) - швидкість віддалення автомобілів ( один перегнав іншого і віддалився від нього на 8км за 1год) 52:8=6,5(год)
Гость
72-64=8км/ч разница в скорости 52/8=6,5часов расстояние между ними будет 52км
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы